فرم مشاوره
لبخند فارابی، حاشیه امن بورس برای کسانی است که به دریافت سود ۳۲ درصد (سالانه)، بدون مالیات و کاهش ریسک پرتفوی اهمیت می‌دهند. در لبخند فارابی از یکصد هزار تومان تا بی‌نهایت می‌توانید به صورت آنلاین سرمایه‌گذاری کنید و بازدهی بیشتر از سپرده بانکی نصیب‌تان شود.


چطور در بورس «لبخند» بخریم؟

با جست‌وجوی نماد «لبخند» در سامانه معاملات آنلاین تمام کارگزاری‌ها می‌توانید در این صندوق سرمایه‌گذاری کنید. خرید لبخند در فارابی

محاسبه سود مرکب و روزشمار

چرا سرمایه‌گذاری در لبخند فارابی؟

بدون کارمزد صدور و ابطال در فارابیکسو

معاف از مالیات برای اشخاص حقیقی و حقوقی

بدون جریمه برداشت پیش از سررسید

گزینه مناسب برای متنوع‌سازی پرتفوی

نماد

حداقل و حداکثر مبلغ

نوع صندوق

بازدهی

مدیرصندوق

نحوه‌ی سرمایه‌گذاری

لبخند

یکصد هزار تومان تا بی‌نهایت

سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت

۳۲ درصد سالانه

سامانه معاملات آنلاین کارگزاری‌ها

شرکت سبدگردان فارابی

صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله یا ETF، صندوق‌هایی هستند که واحدهای آن مانند سهام شرکت‌ها از طریق سامانه‌های معاملات آنلاین تمامی کارگزاری‌ها خرید و فروش‌ می‌شود.

مشتریان کارگزاری فارابی با مراجعه به سامانه فارابیکسو، می‌توانند نسبت به خرید واحدهای لبخند اقدام کنند. همچنین سایر افراد نیز می‌توانند از طریق سامانه معاملات آنلاین تمامی کارگزاری‌ها و جستجوی نماد «لبخند» نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام کنند.

بلی، اگر تاکنون کد بورسی خود را دریافت نکرده‌اید، هم‌اکنون می‌توانید از طریق کارگزاری فارابی به‌صورت کاملا رایگان ثبت‌نام کرده و کد بورسی خود را دریافت کنید.

با توجه به اینکه صندوق لبخند از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل‌معامله است، به‌سادگی می‌توانید با جستجوی نماد «لبخند» در سامانه معاملات آنلاین همه کارگزاری‌ها، نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام کنید.

سود صندوق قابل معامله لبخند فارابی به صورت روزشمار محاسبه می‌شود. با توجه به عملکرد این صندوق در ماه‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود بازدهی آن بین تا ۳۲ درصد سالانه باشد.

سوالات متداول